图片
会员登录
登录账号:
登录密码:
验 证 码:
您好,您已登录
您有条新到站内短信
会员中心 退出登录
全站搜索
点评分类
 
 
图片
点评搜索
 
 
点评详情
发布于:2018-2-9 19:53:25  访问:3 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Opolskie Opole Mieszkania Na Sprzedaż
Bez pośredników! Oferujemy Państwu kawalerkę z wyposażeniem, powierzchni 35, eighty m2 położoną na IV piętrze w bloku, w Niemodlinie na Osiedlu Piastów. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z ubikacją i przedpokoju. If you adored this information and you would certainly like to get more details relating to mieszkania wynajem Opole kindly see our own web site. Dodatkowo piwnica, powierzchni 2, 80 m2. Mieszkanie w stanie do zamieszkania bez nakładów finansowych, nowe okna PCV z roletkami typu \" dzień - noc \". Łazienka wyposażona w wannę, miskę ustępową oraz umywalkę. Pokój, z wyjściem na balkon, z wydzieloną częścią sypialnianą zamykaną dzięki rolecie.
Nowy obiekt magazynowy wysokiego składowania powierzchnio 2000 m2, wyposażony w 4500 miejsc paletowych, każde obciążeniu 700kg/ miejsce paletowe. Magazyn ma bardzo wysoką odporność ogniową co umożliwia składowanie najróżniejszych produktów. Bezpyłową posadzkę, czujki dymu, system alarmowy, duży plac manewrowy. Właściciel dysponuje nowoczesnymi wózkami widłowymi jak również urządzeniami do konfekcjonowania produktów.
Biuro Nieruchomości w Opolu A.Z.GWARANCJA świadczy usługi pośrednictwa w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu wszystkich segmentów rynku: mieszkań, domów, powierzchni biurowych, lokali użytkowych, magazynów, działek budowlanych, rolnych i rekreacyjnych,a także obsługę prawno-finansową, zapewnia pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych w tym notarialnych, dostosowanych do potrzeb każdego klienta, uzyskuje w zależności od rodzaju nieruchomości.
Firma „A.Z. GWARANCJA\" pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego 13 również w Opolu. W firmie pracuje 12 osobowy zespół składający się z licencjonowanych pośredników, agentów, doradcy kredytowego, menadżera ds. kampanii reklamowych, grafika i informatyka.Biuro Nieruchomości „A.Z.GWARANCJA\" działając na rynku dziesięć lat, oferuje oprócz kompleksowych usług związanych z wyżej wymienioną działalnością swoje doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność jak i wysoką kulturę obsługi klienta zgodnie z etyką i standardami zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
图片
脚注信息
版权所有 Copyright(C)2009-2015 江安县高峰庆江茶厂